ZASILACZ HIGH POE 48V 75W DAHUA TAM01GT01GT-75
Recenzje Sold: 0
Netto: 175,50
Brutto: 215,86
Dostępność:24 w magazynie
Netto: 175,50
Brutto: 215,86
Dostępność:24 w magazynie
Add to cart
Kup teraz
SKU: 23293 Kategoria
  • Model: TAM01GT01GT-75
  • Napięcie wyjściowe: 53 V
  • Napięcie zasilające zmienne: 100 … 240 V AC
  • Moc zasilacza: 75W
  • Optyczna sygnalizacja pracy: Tak
  • Zabezpieczenie przed przepięciami OLP: Nie
  • Prąd wyjściowy: 1,42A
  • Zabezpieczenie przed zwarciem SCP: Nie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „ZASILACZ HIGH POE 48V 75W DAHUA TAM01GT01GT-75”