ZASILACZ IMPULSOWY DAHUA PFM320D-015
Recenzje Sold: 0
Netto: 51,65
Brutto: 63,53
Dostępność:9 w magazynie
Netto: 51,65
Brutto: 63,53
Dostępność:9 w magazynie
Add to cart
Kup teraz
SKU: 19683 Kategoria
  • Model: PFM320D-015
  • Klasa szczelności: Tylko do zastosowań wewnętrznych
  • Napięcie wyjściowe: 12 V
  • Napięcie zasilające zmienne: 230
  • Moc zasilacza: 18W
  • Optyczna sygnalizacja pracy: Tak
  • Zabezpieczenie przed przepięciami OLP: Tak
  • Prąd wyjściowy: 1,5A